Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Kaynaklar

Kimler Sitede

Şu anda 9 konuk çevrimiçi

Kullanıcı Girişi

Yeni Kayıtlar

  • Ahmet HACIAHMETOGLU
  • Çakıcı Reyhan KESKİN
  • Yasemin TİRYAKİ
  • Filiz Yıldırım ÖZKAN
  • Melike BANK
  • Ali Osman TUNÇ
  • Fatma KURUN
  • Yıldız YILDIZ
  • Salim BAYRAK
  • Ayşegül DALKILIÇ

İstatistikler

Üyeler : 711
İçerik : 446
Web Bağlantıları : 26
İçerik Tıklama Görünümü : 190068

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Hoşgeldiniz
HAMSİKÖY'DE CENAZE PDF Yazdır e-Posta
Yılmaz DEMİR tarafından yazıldı.   
Pazartesi, 13 Temmuz 2015 11:34

Merhum Osman Nuri KAYIKÇI'nın Eşi Havva KAYIKÇI Hakk'ın Rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 14.07.2015 Tarihinde kılınacak Öğle Namazına müteakip Hamsiköy'de defnedilecek değerli büyüğümüze Yüce Allah'tan Rahmet kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Mekanı Cennet olsun!


İrtibat Telefon:  Yaşar KAYIKÇI : 0 535 333 77 07 

 

Haber : Dernek

Son Güncelleme: Pazartesi, 13 Temmuz 2015 13:21
 
ÖMER KONAK'TAN DAVET PDF Yazdır e-Posta
Yılmaz DEMİR tarafından yazıldı.   
Perşembe, 09 Temmuz 2015 12:41

13 Temmuz 2015 Pazartesi Ömer KONAK tarafından tertiplenen iftar yemeği ve Mevlid-i Şerif  için aynı gün saat 18.00'de Trabzon Arafilboyu'ndan (Eski Maçka Belediyesi Otobüs Durağı); saat 18.30'da ise Maçka Köprübaşı'ndan Hamsiköy'e araç kaldırılacaktır.

Son Güncelleme: Cuma, 10 Temmuz 2015 15:38
 
TEPECİK'TE CENAZE PDF Yazdır e-Posta
Yılmaz DEMİR tarafından yazıldı.   
Perşembe, 09 Temmuz 2015 12:20

Dikkaya'dan Asım Oğlu Mustafa EYÜPOĞLU (63) Hakk'ın Rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 09.07.2015 tarihinde İkindi Namazına müteakip Tepecik Merkez Camii'inden kaldırılacak merhuma Yüce Allah'tan Rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Mekanı Cennet olsun. 


İrtibat Tel : 0 538 256 39 61

Haber : Dernek

Son Güncelleme: Perşembe, 09 Temmuz 2015 12:54
 
ARDAHAN VALİ YARD SAYIN DENİZ PİŞKİN MAÇKA'YA ATANDI PDF Yazdır e-Posta
Yılmaz DEMİR tarafından yazıldı.   
Pazar, 28 Haziran 2015 23:06

Ardahan Vali Yardımcısı Sayın Deniz PİŞKİN İlçemize Kaymakam olarak atandı.  Çalışkanlığı ile tanınan ve Aslen Artvinli olan  Sayın Deniz PİŞKİN (Vali Yardımcısı) 1977 yılında Ardanuç’ta doğdu. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (Fransızca) Bölümünden mezun oldu.

 

Üniversite öğrenimi sırasında TRT İstanbul Televizyonu Haber Merkezi ve CNN Türk’te haber muhabiri olarak çalıştı. Vatani görevini, Isparta - Eğirdir Yedek Subay Dağ Komando Okulu’nda aldığı eğitimin ardından, Şırnak Çakırsöğüt Jandarma Komando Tugayı’nda tim komutanı olarak tamamladı.

 

Askerlik dönüşü İçişleri Bakanlığı'nın açmış olduğu Kaymakam Adaylığı Sınavını kazanarak, 91. Dönem Samsun Kaymakam adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başladı. Sulakyurt (Kırıkkale) ve Bayramören (Çankırı) ilçelerinde sekiz ay süreyle kaymakam vekilliği yaptı.

 

Yurt dışı stajını, Fransa’nın Franche-Compté Üniversitesi’ndeki Centre de Linguistique Appliquée’de (Uygulamalı Dil Okulu) tamamladı. Buradaki eğitimin sonunda yapılan sınavlarda, Fransızca dilindeki en yüksek seviye olarak kabul edilen DALF C2 diplomasını almaya hak kazandı.

 

Orta Kaymakamlığı sırasında, alanındaki en saygın idarecilik okulları arasında gösterilen ENA’nın (Ecole Nationale d’Administration) yarışma sınavlarını kazanarak, uzun süreli uluslararası kamu yönetimi eğitimi almak üzere, Aralık 2010 – Mayıs 2012 tarihleri arasında 18 ay süreyle Fransa’ya gitti. Buradaki eğitimin Avrupa stajını (4 ay), Avrupa Birliği Adalet Divanı’nda (Lüksemburg), kurumun çalışma prensipleri ve hukuk pratikleri hakkında uygulamalı gözlemlerde bulunarak; AB hukuku ve AB bünyesindeki iç güvenlik politikaları konularında araştırma ve incelemeler yaparak tamamladı. Kamu yönetimi stajını (5 ay) Dordogne Valiliği’nde yaptı. Valinin en yakın çalışma kabinesi içinde yer aldığı bu staj süresince, Fransa’da 1980 sonrası yürütülen kamu yönetimi reform çalışmaları, devletin valiler eliyle yerel yönetimler üzerindeki vesayet denetimi, valilerin ekonomik misyonları konularında çalışma raporları hazırladı. ENA’daki ders ve staj dönemlerini başarıyla tamamlayarak Uluslararası Kamu Yönetimi Diploması aldı.

 

Fransa’da bulunduğu bu süre içerisinde, aynı zamanda Paris – Sorbonne Üniversitesi’nde, Kurumsal ve Siyasal İletişim alanında master yaptı ve “Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne Üyelik Sürecinde, Fransa’daki Türkiye Algısı: Türkiye İçin Etki ve İletişim Stratejileri” konulu tezini hazırladı.

 

Halen Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Anabilim Dalı Siyaset Bilimi ve Sosyal Bilimler Bölümü’nde (Fransızca) tez dönemi yüksek lisans çalışmalarına devam etmektedir.

 

Feke (Adana), Pülümür (Tunceli), Orta (Çankırı) Kaymakamlıklarının ardından, 06.08.2012 tarihinde Ardahan Vali Yardımcılığı’na atandı. Lisanslı satranç oyuncusudur ve Türkiye Satranç Federasyonu il hakemliği lisansına sahiptir. Lise ve üniversite yıllarında amatör kümede lisanslı futbolcu olarak top koşturmuştur. Fransızca ve İngilizce bilmektedir. Öğretmen Nurhan Hanım ile evli olup, bir erkek çocuk babasıdır. 

 

***

 

Maçkamızın problemlerini, bilgi birikimi, çalışkanlığı ve deneyimi ile gidereceğinden emin olduğumuz Yeni Kaymakamımız Sayın Deniz PİŞKİN'i tebrik eder; yeni görevinin kendisine, İlçemize ve Köyümüze hayırlı olmasını dileriz. 

 

www.hamsikoy.net

 

 

 

 

Son Güncelleme: Pazartesi, 29 Haziran 2015 09:30
 
DERNEKTEN MEVLİD-İ ŞERİF PROGRAMI PDF Yazdır e-Posta
Yılmaz DEMİR tarafından yazıldı.   
Cuma, 26 Haziran 2015 17:05

İstanbul Bağcılar'da faaliyet gösteren Hamsiköy'ü Kalkındırma ve Dayanışma Derneği'nin her Ramazanda düzenlediği Mevlid-i Şerif Okutma geleneği bu Ramazanda da devam ediyor. Tüm yöre halkının davet edildiği yemekli (İftar) Mevlid-i Şeriflerden ilki 28.06.2015 Tarih saat 19.00'da Bağcılar Ulucamii Düğün Salonu'nda, diğeri ise 16.07.2015 tarih saat 18.00'de Hamsiköy'de okutturulacaktır. Allah Rahmet eylesin!

                                

Son Güncelleme: Cuma, 26 Haziran 2015 17:45
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 81
Süper Lig Puan Durumu, fikstür ve tüm sonuçları sayfa sonunda görebilirsiniz

Sanatçılarımız

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player


Sitedeki reklamlar ücretsiz olup Köyümüze katkı amacıyla yayınlanmaktadır.

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Facebook'tayız

Medya Trab

Telif Hakkı © 2015 Open Source Matters. Tüm Hakları Saklıdır.
Joomla! GNU/GPL lisansı altında özgür bir yazılımdır.