Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Kaynaklar

Kimler Sitede

Şu anda 7 konuk çevrimiçi

Kullanıcı Girişi

Yeni Kayıtlar

  • Ahmet HACIAHMETOGLU
  • Çakıcı Reyhan KESKİN
  • Yasemin TİRYAKİ
  • Filiz Yıldırım ÖZKAN
  • Melike BANK
  • Ali Osman TUNÇ
  • Fatma KURUN
  • Yıldız YILDIZ
  • Salim BAYRAK
  • Ayşegül DALKILIÇ

İstatistikler

Üyeler : 710
İçerik : 461
Web Bağlantıları : 26
İçerik Tıklama Görünümü : 216994

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Hoşgeldiniz
OSMAN NURİ DEĞERLİ'DEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI PDF Yazdır e-Posta
Yılmaz DEMİR tarafından yazıldı.   
Pazartesi, 23 Kasım 2015 22:06

 ÖĞRETMENLER GÜNÜ


''Eğitimdir ki,bir milleti ya hür,bağımsız,şanlı yüksek bir topluluk halinde yaşatır ya da milleti esarete terk eder.'' diyen M.Kemal ATATÜRK'ün yolunda cumhuriyetin temelinde harcı olan kişidir öğretmen.
Öğretmenler,tarihin her döneminde karanlığa karşı bilimin,sevginin ve insanlaşmanın yanında olan,kafaları kilitleyen boş inançların zincirlerini kırmak için mücadele eden öğretmen geçmişten bu güne mücadelesini sürdürüyor.
Öğretmen her devirde ileridir.Çünkü bilgidir,bilime olan inançtır,sevgide yürek,erdemde insanlıktır.
Bu duygularla emekli bir öğretmen olarak;ebediyete göç etmiş olan öğretmenlerimize Allah'tan rahmet,emekli öğretmenlerimize esenlik dolu günler diler,atama bekleyen ve görevde olan öğretmenlerimizin ''ÖĞRETMENLER GÜNÜ''nü yürekten kutlarım.

 

Osman Nuri DEĞERLİ - Emekli Öğretmen Trabzon

 

Son Güncelleme: Pazartesi, 23 Kasım 2015 22:17
 
GELENEKSEL SÜTLAÇ GECESİ 15 MAYIS'TA YAPILACAK PDF Yazdır e-Posta
Yılmaz DEMİR tarafından yazıldı.   
Perşembe, 19 Kasım 2015 00:18

 

Her yıl geleneksel hale gelen ve yurdun değişik yörelerinde yaşayan Hamsiköylüleri bir araya getirmeyi amaçlayan Sütlaç Gecesi 2016 Mayıs Ayının 15'i Pazar Günü İstanbul Bağcılar Belediye Halk Sarayı'nda yapılacaktır. Her zaman olduğu gibi tüm Hamsiköylülerin davetli olduğu gece ile ilgili detaylar telefon ve sitelerimiz vasıtasıyla ileri ki dönemlerde köylülerimize duyurulacaktır.

Son Güncelleme: Perşembe, 19 Kasım 2015 01:04
 
TRABZONSPOR BAŞKANLIĞINA BİR ADAY DA HAMSİKÖY'DEN PDF Yazdır e-Posta
Yılmaz DEMİR tarafından yazıldı.   
Cumartesi, 14 Kasım 2015 19:06

 

2. Lig takımlarından B.Çekmece Tepecikspor'un yönetim kurulu başkanı Temel Eyüboğlu, Trabzonspor'a başkan adayı oldu . Trabzonspor'a Başkan adayı olduğunu B.Çekmece Tepecikspor'un sayfası üzerinden duyuran Eyüpoğlu "Hedef büyük güçlü Trabzonspor" sloganı ile yola çıktığnını bildirdi.

 

Temel Eyüboğlu kimdir: 29 Ekim 1970 Maçka (Hamsiköy) doğumlu olan Eyüboğlu, 10 yaşından bu yana ikamet ettiği Tepecik'te tüm iş yatırımlarını bu bölgede yoğunlaştırıp 2000 yıında İstanbul Amatör Ligi'nde mücadele eden Tepecikspor'u aldı. İlerleyen senelerde yükselişini sürdüren Büyükçekmece ekibi şu an 2. Lig'de mücadele ediyor. Temel Eyüboğlu her ne kadar Tepecik'e bağlı olsa da Trabzonspor' vefa borçlarını ödemek içim tüm Eyüboğlu ailesinin adaylığı istediğini açıkladı. 

KAYNAK İÇİN TIKLAYINIZ
 

Son Güncelleme: Cumartesi, 14 Kasım 2015 19:16
 
MAÇKA KAYMAKAMI HAMSİKÖY'DE PDF Yazdır e-Posta
Yılmaz DEMİR tarafından yazıldı.   
Cuma, 06 Kasım 2015 19:10

Ardahan Vali Yardımcısı iken Haziran Ayında İlçemize Kaymakam olarak atanan Sayın Deniz PİŞKİN 05.11.2015 tarihinde köyümüzü ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Bölük Komutanının da eşlik ettiği ziyarette Çıralı ve Hamsiköy Köyünü dolaşan Kaymakam, Çıralı Muhtarı Şeraf BAŞ ve Hamsiköy Muhtarı Kamil KAÇ'tan köyün problemleri hakkında bilgi aldı. Bekçiler Zitaş'ı da dolaşan Sayın Kaymakamımız 15.30'da köyümüzden ayrıldı. Kendisine hoşgeldiniz der sağlık ve afiyetler dileriz.

Resimler için tıklayınız

Son Güncelleme: Pazar, 08 Kasım 2015 00:35
 
ZİGANA TÜNEL PROJESİNDE TADİLAT PDF Yazdır e-Posta
Yılmaz DEMİR tarafından yazıldı.   
Cumartesi, 31 Ekim 2015 12:53

YENİ ZİGANA TÜNELİ UZADI

 

AK Parti Gümüşhane Milletvekili Doç.Dr. Kemalettin Aydın, 12 bin 900 metre olarak ihale edilen yeni Zigana Tünelinin 14 bin metreye çıkarıldığını söyledi.

AK Parti Gümüşhane Milletvekili Doç.Dr. Kemalettin Aydın, 12 bin 900 metre olarak ihale edilen yeni Zigana Tünelinin 14 bin metreye çıkarıldığını söyledi.

Karadeniz'i Kafkaslar'a bağlayacak olan Yeni Zigana Tünelinin Türkiye’nin en uzun tüneli olacağının müjdesini veren Milletvekili Aydın, mahkeme kararı doğrultusunda geçtiğimiz ay 12 bin 900 metre uzunluğunda ihale edilen projede tadilat yapılarak tünelinin 14 bin metreye çıkarıldığını söyledi. 

Yeni Zigana Tünelinin Türkiye’nin en uzun tüneli olacağını belirten Milletvekili Aydın, “Yaptığımız proje tadilatıyla Yeni Zigana Tüneli 14 kilometreyi geçti. Yeni Zigana Tüneli, 14 kilometre uzunluğundaki çift tüpten oluşan dünyanın en uzun ikinci tüneli olan Ovit Tüneli’nden daha büyük olacak” dedi. 

Milletvekili Aydın, “Zigana Tüneli için yapılan ihaleye 18 firma teklif vermişti. Bu tekliflerden ilk aşamada 16’sı geçerli bulundu. Daha sonra ise teklifi geçerli olan firmaların bazılarının da dosyalarında eksiklikler olduğu belirtildi ve ihaleye katılan firma sayısı 11’e düştü. Yeterlilik alamayan bir firma mahkemeye başvurdu. Mahkeme firmayı haklı bularak ihaleyi iptal etti. İhalenin iptalinin ardından projede tadilat yaparak tünelin Gümüşhane tarafında bulunan keskin virajlara 2 kilometrelik bir tünel ilave ettik. Kasım ayı içinde de ihale edilecek” diye konuştu.

Yapılacak bu ilave tünellerle yolun daha sağlıklı ve güvenli olacağını söyleyen Milletvekili Aydın, “İhalenin iptal edildiği kararı geldiğinde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Feridun Bilgin beyle yeni ihalenin yapılması kararını aldık. Bakanımız gerekli talimatları verdi. Yeni ihalede bir aylık bir gecikme oldu. Bununda nedeni projede yapılan tadilatlar. Projede son düzenlemeleri bu hafta içinde yaptık. 500 milyonun üzerinde bir proje olduğu için ihale tarihi için KİK’ten gün istedik. 10-15 gün içinde KİK İhale tarihi verecek ve süreç kaldığı yerden devam edecek.” ifadelerini kullandı.

Kaynak 

Son Güncelleme: Cumartesi, 31 Ekim 2015 13:15
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 84

Genel Kurul
OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULA DAVET
Bir üst federasyona üye belirlemek üzere İstanbul Bağcılar Dernek Merkezinde 06.12.2015 tarih saat 13.00'te Olağan Üstü Genel Kurul yapılacaktır.

Yeterli Çoğunluk sağlanamaması durumunda aynı yerde 13.12.2015 tarih saat 13.00'te Olağan Üstü Genel Kurul yapılacaktır.

Tüm üyelerimizin teşriflerini bekliyor selam ve saygılar gönderiyoruz.
Hasan Aydoğan
Dernek Başkanı

HAMSİKÖYLÜLERİN SİTESİ
www.hamsikoy.netDERNEK SİTESİ
www.hamsikoy.org

DAVET
SÜTLAÇ GECESİ
Her yıl geleneksel hale gelen 'Sütlaç Gecesi' 15 Mayıs 2016 Pazar Günü yapılacaktır.

Tüm Hamsiköylülerin katılımını bekliyoruz.

Tarih :15.05.2016
Saat : 19.00
Yer : Belediye Halk Sarayı
Bağcılar - İstHasan Aydoğan
Dernek Başkanı

HAMSİKÖYLÜLERİN SİTESİ
www.hamsikoy.netDERNEK SİTESİ
www.hamsikoy.org

Sanatçılarımız

Süper Lig Puan Durumu, fikstür ve tüm sonuçları sayfa sonunda görebilirsiniz

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player


Sitedeki reklamlar ücretsiz olup Köyümüze katkı amacıyla yayınlanmaktadır.

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

Facebook'tayız

Medya Trab

Telif Hakkı © 2015 Open Source Matters. Tüm Hakları Saklıdır.
Joomla! GNU/GPL lisansı altında özgür bir yazılımdır.